Jó tanuló, jó sportoló

A tanév végén az Eatrend Magyarország idén is elismerte azokat a diákokat, akik kiemelkedő tanulmányi eredményeik mellett sportteljesítményükkel is példát mutattak közösségüknek. Az Eatrend által ellátott iskolák évzáró ünnepségein és ballagásain országszerte több mint 130 tanuló vehette át a Jó tanuló, jó sportoló díjat.

A közétkeztetésben az egészséges táplálkozás mellett a mozgás szeretetének és az aktív életmódnak a támogatása is kiemelt szerepet kap. Az Eatrend ezért évek óta fontosnak tartja, hogy elismerje azokat a fiatalokat, akik kitartásukkal, szorgalmukkal és fegyelmezettségükkel egyszerre érnek el kiváló eredményeket az iskolában és a sportban.

Iskolánkban a 2025/26-os tanévben Kis-Jakab Levente 8. osztályos tanuló érdemelte ki a díjat, melyet a ballagási ünnepségen vehetett át.

Szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

 

 

III. helyezés az országos Szépíró versenyen

Iskolánk 4. osztályos tanulója, Szűcs Tamás Noel kiemelkedő eredményt ért el „ A magyar huszár” című országos szépíró versenyen. A pályázatot a kiscsőszi Élő Forrás Hagyományőrző Egyesület-Hunyor Népfőiskola hirdette meg azzal a céllal, hogy a tanulók megismerjék és alkotó módon feldolgozzák a magyar huszárok történetét, hagyományait és nemzeti örökségünk értékeit. A versenyen a résztvevőknek igényes, tartalmas és esztétikus írásművet kellett készíteniük.

A zsűri döntése alapján Tamás a 4. osztályos korcsoportban országos III. helyezést ért el.

Büszkék vagyunk tanulónk kreativitására, amelynek eredményeként ilyen szép sikert ért el.

Gratulálunk Tamásnak és további versenysikereket kívánunk!

Felkészítő pedagógus: Tóvizi Béláné