
A tanév végén az Eatrend Magyarország idén is elismerte azokat a diákokat, akik kiemelkedő tanulmányi eredményeik mellett sportteljesítményükkel is példát mutattak közösségüknek. Az Eatrend által ellátott iskolák évzáró ünnepségein és ballagásain országszerte több mint 130 tanuló vehette át a Jó tanuló, jó sportoló díjat.
A közétkeztetésben az egészséges táplálkozás mellett a mozgás szeretetének és az aktív életmódnak a támogatása is kiemelt szerepet kap. Az Eatrend ezért évek óta fontosnak tartja, hogy elismerje azokat a fiatalokat, akik kitartásukkal, szorgalmukkal és fegyelmezettségükkel egyszerre érnek el kiváló eredményeket az iskolában és a sportban.
Iskolánkban a 2025/26-os tanévben Kis-Jakab Levente 8. osztályos tanuló érdemelte ki a díjat, melyet a ballagási ünnepségen vehetett át.
Szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

