Méltó lezárása volt a tanévnek iskolánk évzáró ünnepsége

Tegnap tartottuk iskolánk tanévzáró ünnepségét, amelyen közösen búcsúztattuk a 2025/2026-os tanévet. A meghitt és vidám műsorban tanulóink ismét megmutatták tehetségüket: felcsendültek ismert Disney-mesedalok, elhangzottak a közelgő vakációt idéző versek, valamint hangszeres előadásokat is hallhattunk. Az ünnepi műsort egy Pintér Béla-dal zárta.

Az ünnepségen intézményünk igazgatója értékelte a mögöttünk álló tanévet, majd átadásra kerültek a jutalomkönyvek azoknak a tanulóknak, akik kiemelkedő tanulmányi eredményükkel, példás szorgalmukkal vagy közösségi munkájukkal érdemelték ki az elismerést.

Az idei tanévben is nagy sikerrel működött iskolánk motivációs rendszere, amelynek keretében a diákok egész évben pecséteket gyűjthettek. A legtöbb pecsétet összegyűjtő tanulók nevelőtestületi dicséretben és oklevélben részesültek.

Az alsó tagozat legszorgalmasabb tanulói:
 Hustiák Bettina (3. osztály)
 Valach Csenge (1. osztály)
 Valach János (3. osztály)

A felső tagozat legszorgalmasabb tanulói:
 Jankó Tifani Fatima
 Hustiák Brenda Antónia (5. osztály)
Czékmán Diána (6. osztály)

Szívből gratulálunk minden jutalmazott tanulónknak, valamint mindazoknak, akik kitartó munkájukkal hozzájárultak az idei tanév sikereihez!

Köszönjük diákjainknak, pedagógusainknak és a szülőknek az egész éves együttműködést.

Mindenkinek tartalmas, élményekben gazdag nyári szünetet, jó pihenést és feltöltődést kívánunk!

0 Shares