III. helyezés az országos Szépíró versenyen

Iskolánk 4. osztályos tanulója, Szűcs Tamás Noel kiemelkedő eredményt ért el „ A magyar huszár” című országos szépíró versenyen. A pályázatot a kiscsőszi Élő Forrás Hagyományőrző Egyesület-Hunyor Népfőiskola hirdette meg azzal a céllal, hogy a tanulók megismerjék és alkotó módon feldolgozzák a magyar huszárok történetét, hagyományait és nemzeti örökségünk értékeit. A versenyen a résztvevőknek igényes, tartalmas és esztétikus írásművet kellett készíteniük.

A zsűri döntése alapján Tamás a 4. osztályos korcsoportban országos III. helyezést ért el.

Büszkék vagyunk tanulónk kreativitására, amelynek eredményeként ilyen szép sikert ért el.

Gratulálunk Tamásnak és további versenysikereket kívánunk!

Felkészítő pedagógus: Tóvizi Béláné

0 Shares