Városi és Járási Szavalóverseny- Különdíj!

A makói József Attila Városi Könyvtár szavalóversenyt hirdetett a makói és járási általános iskolák tanulói számára. Március 26-án rendezték meg a versenyt 2 helyszínen: a Városi Könyvtárban és a Korona Épület Közösségi Termében. Iskolánkból azok a tanulók indultak, akik az iskolai versmondó versenyen helyezést értek el:

• Kiss Bence Marcell 1. osztályos tanuló
  • Jakucs Emili Diána 2. osztályos tanuló
  • Nagy Hanna 2. osztályos tanuló
  • Czékmán Diána 4. osztályos tanuló
  • Németh Roland Rikárdó 5. osztályos tanuló

A térségből nagyon sok gyerek jelentkezett, az alsó tagozatosok 142-en, az 5-6. osztályosok 41-en versenyeztek. A magyarcsanádi gyerekek szépen állták meg a helyüket a városban ilyen sok ember előtt, ügyesek, bátrak voltak.

A verseny nagyon szoros volt. A zsűri több szempont alapján döntött pl.: előadásmód, szöveg pontossága stb.

A zsűri döntése alapján Németh Roland Rikárdó különdíjas lett! A többi tanuló dicséretben részesült.

Gratulálunk a szép eredményhez az összes diáknak, és a felkészítő pedagógusoknak: Pálfi Katalinnak, Gecsei Zitának, Szalma Hédinek és Tóvizi Bélánénak! További sok sikert kívánunk!